Nasz zespół – twórcy strony

 

Nasz zespół projektowy, który jest pomysłodawcą i twórcą tej strony internetowej, składa się z dziewięciu wspaniałych osób. Szczęście w nieszczęściu sprawiło, że jesteśmy grupą stworzoną z ludzi, którzy w większości nie znali się za dobrze, a znaleźli się w jednym zespole przypadkiem.

Dlaczego w nieszczęściu? Chyba wszyscy na początku byliśmy tym faktem trochę przerażeni! Jak mamy działać? Jak mamy coś stworzyć, skoro tak niewiele o sobie wiemy?

Dlaczego to jednak szczęście? Ponieważ okazało się, że jesteśmy niezwykle zróżnicowaną pod względem umiejętności grupą , co bezpośrednio przełożyło się na cel, który obraliśmy.

Każdy z nas ma coś, dzięki czemu daliśmy radę.

 

Patryk i Damian to nasi specjaliści od spraw informatycznych. Chyba nie musimy wyjaśniać, jak dobrze było ich mieć w zespole!

Asia Bera i Dawid władają słowem jak mało kto, dzięki czemu teksty umieszczone na tej stronie są nie tylko merytorycznie dobre, ale również możliwie najlżejsze w odbiorze.

Asia Blondzik to artystyczna dusza + umiejętności graficzne. Ten doskonały duet pozwolił Asi stworzyć grafiki, które dają Wam treść w przystępnej formie infografik (pobierajcie śmiało, to wszystko jest dla Was!).

Ania wykazała się głową do organizacji. Nie tylko ciągnęła zespół do przodu, ale też kondensowała treści do infografik i pośredniczyła między Stowarzyszeniem a naszym zespołem.

Ksiusza i Andrii sprawnie dokumentowali przebiegi naszych spotkań oraz nakręcili i zmontowali filmik z udziałem naszych kolegów (którym w tym miejscu serdecznie dziękujemy!).

A podporą wszystkich tych osób była dr Katarzyna Sujkowska-Sobisz, która rozdzielała zadania, wspierała na każdym kroku, czasem poganiała i motywowała, a w kluczowym momencie organizowała spotkania z ekspertami, którzy dostarczyli nam wiedzy niezbędnej do działania w ramach projektu.

 

Cieszymy się, że w tej zakładce możemy się Wam przedstawić, a dzięki całemu projektowi poznać siebie wzajemnie.