Zarząd

Agnieszka Arbaszewska- Prezes, czyli Kierownik Zamieszania. Nie rozstaje się ze swoją komórką, przez którą dowodzi ( mamy takie wrażenie) całym światem, ale też z funkcją Prezesa od listopada 2018 roku. Swoją energią mogłaby obdzielić pozostałe rodziny zrzeszone w stowarzyszeniu i kilka elektrowni atomowych i choć pozornie działa w chaosie i hałasie, to w rzeczywistości wszystko ma pod kontrolą.


Joanna Kaczmarska- wiceprezes, czyli Zastępca Szefa Wszystkich Szefów. Zaczynała od wolontariatu w naszym stowarzyszeniu po to, żeby wkrótce stać się rodziną zastępczą. Miasto Gliwice za jej działalność na rzecz naszych dzieci nagrodziło ją tytułem Wolontariusza Roku 2018, a my funkcją wiceprezesa stowarzyszenia.


Beata Wiśniewska- skarbnik, czyli SKARBnik. Żadna faktura nie ma przed nią tajemnic, stan konta recytuje z pamięci obudzona w nocy o północy, a w dodatku znajduje jeszcze czas na organizację wycieczek. I choć pieniądze szczęścia nie dają, to dzięki niej możemy spać spokojnie nie martwiąc się, czy stać nas na kolejne wydatki.


Małgorzata Paszkowska- sekretarz, czyli Ręce, Które Piszą. Niczym Gall Anonim spisuje kronikę wydarzeń stowarzyszenia, prowadząc funpage na facebooku, stronę internetową i profil na instagramie. Prócz tego jest samozwańczym Kaowcem wyszukującym wydarzenia, w których warto by było wziąć z dziećmi udział.